Põhisisu juurde
Esindus Eestis

Uudised ja üritused

Uudised

EU-Ukraine Solidarity Lanes: Lithuania (Klaipėda)
  • Pressiteade

EL ja Ukraina otsustasid täna pikendada ja ajakohastada oma kehtivat maanteetranspordilepingut, mille eesmärk on aidata Ukrainal pääseda maailmaturgudele, kasutades transiidivõimalusi läbi ELi riikide ja tihendades sidemeid ELi turuga. 

  • 2 min lugemist
Press Conference by Maroš Šefčovič and Jyrki Katainen, Vice-Presidents of the EC, and Violeta Bulc and Elżbieta Bieńkowska, Members of the EC
  • Pressiteade

Komisjon tegi täna ettepaneku võtta vastu ELi 2025. aasta eelarve summas 199,7 miljardit eurot. Eelarvet täiendavad hinnanguliselt 72 miljardi euro suurused väljamaksed taasterahastust „NextGenerationEU“.

  • 2 min lugemist

Üritused

Väärinfo (desinformatsioon) on suurenev oht, mis võib kahjustada demokraatlikke protsesse ja ühiskondlikke arutelusid. Vaata, kuidas Euroopa Liit võitleb väärinfo vastu.

ELi institutsioonid, eelkõige komisjon, koostavad suurel hulgal teabematerjale ELi tegevuse ja poliitika kohta, mis on Euroopa Liidu Väljaannete Talitusest tasuta kättesaadav.

Euroopa Komisjoni Eesti esinduse pressiosakonna ülesanne on hoida Eesti ajakirjandust Euroopa asjadega kursis ja suurendada teadlikkust Euroopa Liidu rollist Eesti rahva jaoks.

Veebilehe varasemad versioonid