Skip to main content
Esindus Eestis logo
Esindus Eestis

Uudised ja üritused

Uudised

Pressiteade |

Uus Euroopa Bauhaus: algas kandideerimine 2022. aasta auhindadele

Täna algas kandideerimine uue Euroopa Bauhausi 2022. aasta auhindadele. Eelmise aasta konkurss osutus väga edukaks - esitati üle 2000 auhinnataotluse. Tänavuselt konkursilt oodatakse uusi inspireerivaid näiteid muutustest, mida soovitakse meie igapäevaelus ja elukeskkonnas ellu kutsuda.

Artikkel |

EL sellel nädalal: Euroopa ülikoolide strateegia

Täna on esimene tööpäev Euroopa Komisjoni Eesti esinduse uuel juhil Vivian Loonelal. 18. jaanuaril koguneb oma selle aasta esimesele koosolekule Euroopa Komisjoni volinike kolleegium. Muuhulgas tutvustatakse uut Euroopa ülikoolide strateegiat.

Võitlus väärinfoga

Väärinfo (desinformatsioon) on suurenev oht, mis võib kahjustada demokraatlikke protsesse ja ühiskondlikke arutelusid. Vaata, kuidas Euroopa Liit võitleb väärinfo vastu.

Väljaanded

ELi institutsioonid, eelkõige komisjon, koostavad suurel hulgal teabematerjale ELi tegevuse ja poliitika kohta, mis on Euroopa Liidu Väljaannete Talitusest tasuta kättesaadav.

Pressinurk

Euroopa Komisjoni Eesti esinduse pressiosakonna ülesanne on hoida Eesti ajakirjandust Euroopa asjadega kursis ja suurendada teadlikkust Euroopa Liidu rollist Eesti rahva jaoks.

Arhiiv

Veebilehe varasemad versioonid