Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
Esindus Eestis

Filtreeri

Uudised (333)

RSS
Tulemused 1 kuni 10
  • Pressiteade

Komisjon algatas Eesti suhtes viis rikkumismenetlust

Komisjon algatas Eesti suhtes viis rikkumismenetlust, mis puudutavad järgmiseid valdkondi: õhukvaliteet, Natura 2000 alade haldamine, terroristlik veebisisu, laste seksuaalse kuritarvitamise direktiiv ning võitlus rassismi ja ksenofoobia vastu.

  • Artikkel

EL sel nädalal: Rootsi eesistumise algus ELi nõukogus

Jaanuariga algas Rootsi eesistumine ELi nõukogus, mille prioriteetideks on julgeolek, konkurentsivõime, rohepööre ja energiasüsteemi ümberkujundamine ning demokraatlikud väärtused ja õigusriik.

  • Pressiteade

Mark Leonardi raamat „Ebarahu aeg“ ilmub eesti keeles

Euroopa Liidu sekretariaadi ja Euroopa Komisjoni Eesti esinduse eestvedamisel toimuval traditsioonilisel aastalõpuseminaril esitletakse Mark Leonardi raamatut „The Age of Unpeace“ eestikeelset väljaannet „Ebarahu aeg“.

  • Artikkel

Euroopa Liit sel nädalal: energeetika nõukogu

Eelmise nädala Euroopa Ülemkogul leppisid ELi juhid kokku uues finantsabi paketis Ukrainale ning kehtestasid Venemaa vastu uued sanktsioonid. Lähtuvalt Ülemkogu suunistest kogunevad 19.12 taas energeetikaministrid, et jõuda kokkuleppele Vene gaasi suhtes hinnalae kehtestamise mehhanismis.

  • Artikkel

EL sel nädalal: Euroopa Ülemkogu ja ASEANi tippkohtumine

Uue nädala põhisündmus on neljapäeval (15. detsember) toimuv Euroopa Ülemkogu, mille peateemaks on Ukraina toetamine ja Euroopa julgeolek. Arutatakse ka, kuidas leevendada energiakriisi ja tõsta majanduse konkurentsivõimet. Riigijuhtide kohtumisele eelneb ELi ja ASEANi tippkohtumine (14. detsember).