Põhisisu juurde
Esindus Eestis
20 aastat koos banner

20 aastat üheskoos

Peamine

Symbolic -  European and Ukrainian flags
EL ja tema rahvusvahelised partnerid mõistavad Putini agressiooni Ukraina vastu ühiselt hukka. Toetame neid, kes otsivad varjupaika, ja aitame neid, kes püüavad leida turvalist koduteed.
Demonstrations in Ljubljana in support of Ukraine
ЕС един в своей солидарности с Украиной и вместе со своими международными партнерами будет продолжать поддерживать Украину и ее народ, в том числе оказывая дополнительную политическую, финансовую и гуманитарную помощь.
Demonstration in Brussels in support of Ukraine
ЄС єдиним фронтом виявляє солідарність із Україною і продовжуватиме підтримувати Україну та її народ разом із своїми міжнародними партнерами, зокрема надаючи додаткову політичну, фінансову та гуманітарну підтримку.

Uudised

innovation
  • Pressiteade

2024. aasta Euroopa innovatsiooni tulemustabeli kohaselt on Eesti tõusnud ELi liikmesriikide hulgas 11 kohale ehk tugevate innovaatorite kategooriasse. See tähendab, et Eesti innovatsioonitulemused ületavad ELi keskmist ja on paremad kui paljudes teistes liikmesriikides. Euroopa Liidu kui terviku in

  • 2 min lugemist

Üritused

Map of Estonia

Leia lähim ELi keskus Eestis

Fookuses

Ungari eesistumine
1. juuli kuni 31. detsember 2024 on Ungari Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja.
valimised
Euroopa Parlamendi valimised toimusid 6.-9. juuni 2024. Valitud Euroopa Parlamendi liikmed jätkavad tööd oluliste valdkondade edendamisega, keskendudes ELi kodanike heaolule.

Päevakajaline

Euroopa roheline kokkulepe aitab Eestil kaitsta oma keskkonda ja saavutada kliimaneutraalsuse eesmärgid.

Digitaalajastule vastava Euroopa loomine on Euroopa Komisjoni üks peamisi prioriteete aastatel 2019-2024.

Väärinfo (desinformatsioon) on suurenev oht, mis võib kahjustada demokraatlikke protsesse ja ühiskondlikke arutelusid. Vaata, kuidas Euroopa Liit võitleb väärinfo vastu.