Skip to main content
Esindus Eestis logo
Esindus Eestis

Euroopa tuleviku konverents

Vaata lisainfot

Peamine

ELi majanduse taastekava ja Eesti

Euroopa 2,018 triljoni euro suurune majanduse taastekava toetab Eesti majanduse elavdamist ning aitab ehitada üles keskkonnahoidlikuma, digitaalsema ja vastupidavama Euroopa.

Rohepööre Eestis

Euroopa roheline kokkulepe aitab Eestil kaitsta oma keskkonda ja saavutada kliimaneutraalsuse eesmärgid.

Uudised

Artikkel |

Täna, 24. jaanuaril arutavad välisministrid Brüsselis välisasjade nõukogu kohtumisel Venemaa ohtlikku tegutsemist Ukraina piiridel. Samuti täna plaanib Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon kinnitada Eesti seisukoha „Eesmärk 55“ kliimapaketi kohta.

Pressiteade |

Täna algas kandideerimine uue Euroopa Bauhausi 2022. aasta auhindadele. Eelmise aasta konkurss osutus väga edukaks - esitati üle 2000 auhinnataotluse. Tänavuselt konkursilt oodatakse uusi inspireerivaid näiteid muutustest, mida soovitakse meie igapäevaelus ja elukeskkonnas ellu kutsuda.

Artikkel |

Täna on esimene tööpäev Euroopa Komisjoni Eesti esinduse uuel juhil Vivian Loonelal. 18. jaanuaril koguneb oma selle aasta esimesele koosolekule Euroopa Komisjoni volinike kolleegium. Muuhulgas tutvustatakse uut Euroopa ülikoolide strateegiat.

Leia lähim ELi keskus Eestis

Võta meiega ühendust

Fookuses

Õpetajatele

Euroopa Liidu teemaline infomaterjal õpetajatele.

Päevakajaline

Koroonaviirusele reageerimine

Euroopa Komisjon tegutseb aktiivselt, et toetada võitlust koroonaviiruse COVID-19 puhanguga. See hõlmab pidevat koordineerimist liikmesriikidega, et jagada teavet, hinnata vajadusi ja tagada ühtne ELi-ülene tegevus. Vaata, milliseid samme on astutud meditsiini, liikuvuse ja majanduse valdkondades...

Digipööre Eestis

Digitaalajastule vastava Euroopa loomine on Euroopa Komisjoni üks peamisi prioriteete aastatel 2019-2024.

Võitlus väärinfoga

Väärinfo (desinformatsioon) on suurenev oht, mis võib kahjustada demokraatlikke protsesse ja ühiskondlikke arutelusid. Vaata, kuidas Euroopa Liit võitleb väärinfo vastu.