Skip to main content
Euroopa Komisjoni logo
Esindus Eestis

День Європи 2022

«Полювання за знаннями» «Моя Європа»

Конкурс для молоді — розумні та зелені рішення для мого рідного міста

У лютому ми оголосили конкурс зелених рішень для команд школярів Rohelend Rakett69-ga(«Зелений політ з Rakett69») у співпраці з науково-популярним конкурсним телешоу Rakett69 та науковим театром KVARK. Запрошуємо команди представити свої ідеї щодо зелених рішень у рідному місті чи місцевості чи на іншому масштабі.

До участі у конкурсі запрошуються учні 7-12 класів. Команда може складатися з 1-5 учнів одного класу, гуртка за інтересами або друзів. Реєструючи ідею, необхідно вибрати місто – Курессааре, Пярну, Таллінн, Нарва, Тарту чи Виру – де команда планує взяти участь у фінальному конкурсі.

Для кожного міста спеціальна приймальна комісія обирає три ідеї, які надалі розвиватимуть за допомогою досвідчених наставників. У День Європи журі визначить переможців у конкурсі ідей. В якості призу команди-переможці отримають дводенну подорож до Брюсселя!

Крім того, переможці можуть провести день зі своїм класом або друзями в наукових студіях Rakett69 або науковому центрі AHHAA або запросити до них науковий театр KVARK.

Події до Дня Європи 9 травня

Концерт «Моя Європа» 20:00-23:00 9 травня в Таллінні, площа Ісландія

Що таке День Європи?